Кілька громад області погрожують заблокувати вивіз сміття зі Львова

У понеділок на Грибовицьке сміттєзвалище приїде парламентський комітет з питань екології

У кількох населених пунктах Львівщини погрожують перекрити дорогу на сміттєзвалища, якщо до них звозитимуть сміття зі Львова. 

Про це ZAXID.NET розповів голова екологічної комісії та благоустрою Львівської обласної ради Андрій Білоус. На його думку, причиною такої позиції місцевих мешканців могла стати політизація проблеми, що склалася на Грибовицькому сміттєзвалищі. 

«Зараз дуже важливо, щоб громади області проявили солідарність і підтримали Львів. Я вважаю, що ті люди, які закликають блокувати дорогу на полігони, роблять велику помилку і самі не розуміють до чого це може призвести», - розповів Андрій Білоус.

За словами голови екологічної комісії, коли у обласній раді розподіляли кошти екологічного фонду, то насамперед виділяли гроші на автомобілі для вивозу сміття тим громадам, які цього потребували, зокрема Новому Роздолу та Самбору. Відтак, він вважає, що зараз абсолютно коректно, аби ці населені пункти  дозволили тимчасово відвозити сміття на свої полігони.

Нагадаємо, через надзвичайну ситуацію на Грибовицькому сміттєзвалищі львівські компанії, які займаються вивозом сміття, змушені вивозити відходи за 70-100 км від Львова. Це призвело до зриву графіків вивозу сміття у місті. На позачерговій сесії Червоноградської міської ради, яка відбулася 2 червня, депутати міста дозволили прийняти 300 тонн сміття зі Львова у період до 30 червня. Його завезуть на полігон у Червонограді.

Окрім того, голова екологічної комісії розповів, що у понеділок у Львові пройде виїзне засідання парламентського комітету з питань екології. У цей день представники парламентського комітету відвідають полігон Грибовицького сміттєзвалища, а опісля зустрінуться з керівництвом області та міста, аби запропонувати варіанти розв’язку проблеми на сміттєзвалищі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук