Колишні бійці АТО збирають гроші на шкільне приладдя

Головні новини Львова 15.08Ірина Папірник, 15 серпня 2016, 14:26 473 0

У Львові колишні бійці АТО збирають кошти для дітей загиблих побратимів. За гроші вояки куплять шкільне приладдя для дітей загиблих і для багатодітних сімей. Аби зібрати потрібну суму, волонтери з колишніми вояками в центрі Львова влаштували ярмарок. На ньому вояки спробували зготувати для лвьвів’ян і гостей міста куліш, справжній козацький. Зізнаються, що про такий лише мріяли в зоні АТО.

«В АТО ми не готували тому, що таких інгредієнтів нам наша держава не давала, і в нас була зазвичай якась тушонка з якимось одним шматком м’яса, якщо так можна сказати», – розповів керівник ГО «Учасники АТО – Львівщина» Тарас Маслянка.

Окрім смачних частунків, на ярмарку є спеціальна зона для дітлахів. Тут з ними бавляться професійні аніматори. Леся зі сином проходила повз, але дізнавшись, що тут збирають кошти для дітей воїнів, затрималася.

«Це не нормальне явище, звісно, але якщо так тяжко державі, то люди мають всі зібратися і допомогти, тепер така ситуація, що, можливо, і немає коштів», – зазначила львів'янка Леся.

Схожі акції Центр волонтерства і колишні вояки проводять уже не вперше. Цього разу вони збирають шкільне приладдя і кошти на нього для 300 дітей Львівщини.

«Канцелярські товари це, звичайно, зошити, пенали, ручки, олівці та пластилін, щоденники, альбоми», – розповів керівник БФ «Центр волонтерства» Віталій Іванов.

Благодійники можуть все це принести до Центру волонтерства або пожертвувати кошти до 18 серпня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук