Компанія Avalon Inc. відкрила ще один новий консультаційний центр на вул. Зеленій

СуспільствоРеклама, 23 листопада 20175150
Компанія Avalon Inc. відкрила ще один новий консультаційний центр на вул. Зеленій

Три роки тому компанія Avalon Inc. з’явилась на будівельному ринку України. Сьогодні Avalon Inc. – провідна інвестиційно-девелоперська компанія, про яку говорять далеко за межами Львова. Головний секрет успіху – постійний розвиток. Молода команда часто подорожує, вивчаючи міжнародний досвід будівництва і втілює його у львівських проектах. Донедавна дізнатися усі деталі квартирних питань можна було лише в одному відділі продажу Avalon на Чорновола. Тепер це можна зробити і на Зеленій, 204, у новому консультаційному центрі Avalon Zelena Street.

Обираючи локацію для майбутніх квартир, компанія Avalon Inc., перш за все, враховувала побажання своїх клієнтів, які живуть на Зеленій та у ближніх районах. Адже ця вулиця – одна з найбільших магістралей міста, з розвиненою інфраструктурою та зручним транспортним сполученням. І поки житловий комплекс – на початковій стадії, 20 листопада компанія Avalon відкрила консультаційний відділ. Саме тут клієнти можуть ознайомитися з проектом та спостерігати за всіма етапами його будівництва.

Загалом проект Avalon Zelena Street, на території якого знаходиться консультаційний центр, це один з наймасштабніших проектів девелоперської компанії. У ньому Avalon презентує новий, вдосконалений рівень будівництва та архітектурних рішень. Майбутній житловий комплекс, що складатиметься з 14 секцій, можна вважати сучасним баченням Львова, справжнім містом у місті. «Підземний і наземний паркінги, велопаркінги, зарядки для електромобілів, місця для вигулу собак, відпочинкові зони із Wi-Fi доступом та власна інфраструктура – не виходячи за територію комплексу, людина матиме все! Адже тут, окрім житлової нерухомості, буде ще й комерційна, з повним спектром послуг. – розповіла про особливості будівельного проекту заступник керівника центру продажів та маркетингу Avalon Inc. Олена Соловйова. – Все для клієнта, все для його зручностей!»

На запитання щодо інтер’єру та екстер’єру, будівельних матеріалів, нюансів розтермінування завжди готові відповісти компетентні менеджери, юрист та оператори кол-центру. Нагадаємо, що це вже другий консультаційний відділ Avalon, але точно не останній. При будівництві наступних об’єктів будуть відкриватися нові консультаційні центри. Там клієнт зможе не тільки отримати допомогу у питаннях, які його цікавлять, а й придбати квартиру в одному з житлових комплексів Avalon, яких, до речі, передбачається в перспективі і не тільки у нашому місті. Заступник керівника центру продажів та маркетингу Avalon Inc. Олена Соловйова зазначила: «В планах у нас – будувати для всієї України». Однозначно, це будуть якісні квартири європейського рівня, тому що Avalon Inc., піклуючись про жителів своїх комплексів, створює комфорт і впроваджує будівельні інновації.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук