Компанія Yahoo! відкрила аукціон з продажу свого бізнесу

СвітОксана Руда, 23 лютого 20164020
Компанія Yahoo! відкрила аукціон з продажу свого бізнесу
СЕО Yahoo! Марісса Майєр

Американська компанія Yahoo Inc. офіційно оголосила про початок аукціонного розпродажу основного бізнесу: поштового сервісу Yahoo Mail, новинного порталу Yahoo News і пошуковика Yahoo.com, повідомляє Bloomberg з посиланням на анонімні джерела.

Наразі компанія шукає претендентів на покупку бізнесу. За даними джерела агентства, вже проявили інтерес телеком-оператори Verizon Communications, AT&T і медіаконцерн Comcast.

Напередодні з'явилася інформація про те, що рада директорів Yahoo! сформує незалежний комітет, який буде оцінювати альтернативні стратегічні напрямки подальшого розвитку компанії на тлі розгляду можливості поділу компанії.

Відтак, комітет проаналізує і обговорить усі варіанти можливого розвитку компанії із зацікавленими сторонами, після чого буде рекомендувати раді директорів варіант угоди, що найбільше відповідає інтересам як компанії, так і акціонерів.

Зазначимо,що від початку грудня Yahoo! перебуває під постійним тиском інвесторів, які виступають за більш або менш радикальну реорганізацію її бізнесу, включаючи продаж активів, скорочення персоналу, відставки генерального директора Марісси Майєр тощо.

Зокрема, інвесткомпанія Canyon Capital Advisors LLC (власник 1,1% акцій Yahoo!) наполягає на негайному продажу всього або частини бізнесу інтернет-компанії.

«Ринок вже демонструє значне негативне ставлення до активів компанії, і, на наш погляд, затримка буде неминуче викликати подальше зниження їхньої вартості», – зазначив інвестор.

Інший акціонер Yahoo!, нью-йоркський хедж-фонд SpringOwl Asset Management LLC, запропонував раді директорів замінити Майєр на посаді гендиректора і залучити стратегічного партнера для консультацій з питань, пов'язаних із частками компанії Alibaba і Yahoo! Japan. Для оптимізації витрат гендиректор SpringOwl Ерік Джексон пропонував провести скорочення співробітників компанії і підрядників, скасувати пільги і продати штаб-квартиру.

Ще один акціонер, Starboard, розпочав підготовку до боротьби за контроль над радою директорів. У січні він закликав до зміни менеджменту компанії та продажу профільного бізнесу.

Акції компанії закрилися у п'ятницю на позначці 30,03 доларів за папір, а її капіталізація склала 28 мільярдів доларів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук