Компанію Дубневичів звинуватили у нанесенні ₴553 млн збитків

СуспільствоН.Т., 11 червня 201623900

Нацкомісія з питань енергетики та комунальних тарифів виявила зловживання з боку компанії народних депутатів Ярослава та Богдана Дубневичів. Як повідомляє БізнесЦензор, Нацкомісія звернулася до правоохоронців із вимогою розслідувати махінації ТзОВ «Енергія – Новий Розділ».

За підрахунками фахівців Нацкомісії з питань енергетики, «Енергія – Новий Розділ» нанесла «Нафтогазу» збитків на 553 млн грн. Результати позапланової перевірки компанії «Енергія – Новий Розділ» розглянули під час засідання комісії 9 червня.

«Так, на засіданні розглянуто акт перевірки ТОВ «Енергія – Новий Розділ», яке за рахунок маніпуляцій з обсягами природного газу та застосуванням цін на газ, що у 2014-2015 роках були різними залежно від категорій споживачів, завдало збитків НАК «Нафтогаз України» у сумі близько 553 млн. грн», – повідомила прес-служба Нацкомісії з питань енергетики.

Там також уточнили, що за результатами перевірки ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» Нацкомісія з енергетики звернеться до правоохоронців. Члени комісії під час засідання вирішили накласти на компанію Дубневичів штраф.

«Накласти штраф на ТзОВ «Енергія – Новий Розділ» та надалі не допускати порушень умов та правил підприємницької діяльності з виробництва електричної енергії і ліцензійних умов провадження господарської діяльності з виробництва теплової енергії на теплоелектроцентралях, ТЕС, АЕС, когенераційних установках та установках з використанням нетрадиційних або поновлюваних джерел енергії», – йдеться у повідомленні за підсумками засідання.

Зазначимо, що згідно з реєстром юридичних осіб, кінцевими бенефіціарами компанії «Енергія – Новий Розділ» є народні депутати Ярослав та Богдан Дубневичі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук