Координатора «Кримської солідарності» примусово етапують в психіатричну лікарню

Місяць тому Сервер Мустафаєв відмовився від проходження психіатричної експертизи.

СуспільствоЮрій Братюк, 13 грудня 20186940
На думку Мустафаєва психіатрична експертиза має за мету зламати його волю до опору.

Координатора «Кримської солідарності» Сервера Мустафаєва, який знаходиться в російському СІЗО, етапують в психіатричну клініку.

Про це 13 грудня повідомляє кримський юрист Ліля Гемеджі. Правозахисниця зазначає, що такі дії російських силовиків «є прогнозованими», оскільки місяць тому Сервер Мустафаєв відмовився від проходження амбулаторної судово-психіатричної експертизи. Гемеджі у відеозверненні зазначила, що на думку Мустафаєва дана експертиза має за мету зламати його волю до опору і принизити його.

Варто уточнити, що Мастафаєв є фігурантом справи «Хізб ут-Тахрір» - міжнародної ісламської політичної організації, представники якої називають своєю місією об'єднання всіх мусульманських країн в ісламському халіфаті, але відкидають терористичні методи досягнення цього й кажуть, що піддаються несправедливому переслідуванню в Росії і в окупованому нею 2014 року Криму. Захисники заарештованих і засуджених у «справі Хізб ут-Тахрір» кримчан вважають їхнє переслідування мотивованим за релігійною ознакою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук