Кучма заявив, що раніше виконував у Мінському процесі «роль весільного генерала»

Другий президент України прокоментував своє повернення в Тристоронню контактну групу

Кучма каже, що тепер у ТКГ він буде «приймати рішення»

Другий президент України Леонід Кучма погодився з пропозицією чинного президента Володимира Зеленського очолити делегацію України в Тристоронній контактній групі, заявивши, що раніше працював на цій посаді «у ролі весільного генерала», а тепер «прийматиме рішення».

«Я звик у своєму житті приймати рішення, виконувати їх і відповідати за них. Сьогоднішня зустріч у президента показує, що в мене є така можливість у групі, яка створена в Нормандському форматі, зробити цей внесок», – сказав екс-президент на брифінгу в Адміністрації президента в понеділок, 3 червня, після свого призначення на посаду представника України в Тристоронній контактній групі з урегулювання ситуації на Донбасі, повідомила «Українська правда».

Перша зустріч ТКГ відбудеться в середу, 5 червня у Мінську. Кучма наголосив, що рішення, що приймаються на зустрічі, «повинні виконуватись».

«Якщо ми приймаємо там рішення, то вони мають виконуватись. Не просто, що ми там існуємо… як я іноді казав, я не можу працювати в якості весільного генерала. Розумію, що сьогодні є можливість працювати на благо країни», – підсумував Кучма.

Нагадаємо, Кучма з червня 2014 до 2 жовтня 2018 року був представником України в ТКГ, але 2 жовтня вийшов з перемовин, пояснивши це «критичним віком».

3 червня 2019 року президент України Володимир Зеленський повернув Кучму в Мінський процес.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук