Лукашенко заявив, що готовий співпрацювати з Порошенком

Білорусь готова співпрацювати з новим президентом України Петром Порошенком. Про це заявив Олександр Лукашенко на зустрічі з головою Ради федерації Федеральних зборів Росії Валентиною Матвієнко і главами російських регіонів, які беруть участь у першому Форумі регіонів Білорусі й Росії.

«В Україні обрано нового президента. Я думаю, ми співпрацюватимемо з новим президентом, з новою владою, оскільки там живе наш народ, там такі, як ми, люди, добрі, працьовиті, але потрапили в таку ситуацію, звичайно, ми можемо відмахнутися від них, але люди ще більше постраждають», – заявив Лукашенко, повідомляє офіційний сайт президента Білорусі.

Він вважає, що зміцнення міжрегіонального співробітництва буде найпотужнішою основою для будь-якої інтеграції на пострадянському просторі і до цього процесу потрібно залучити регіони Казахстану й України.

Нагадаємо, Олександр Лукашенко уже привітав Петра Порошенка з перемогою на президентських виборах. На інавгурацію новообраного президента України, яка відбудеться 7 червня, білоруську сторону запросили, але наразі не відомо, хто представлятиме цю країну.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук