Львів попрощався з начальником військового госпіталю, який помер від коронавірусу

Іван Гайда помер у київському шпиталі на 59 році життя

Львів попрощався з начальником військового госпіталю, який помер від коронавірусу
фото ЛМР
Начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Іван Гайда помер у Києві на 59 році життя

У суботу, 20 червня, у Львові на території військового госпіталю відбулось прощання з відомим військовим медиком Іваном Гайдою. За попередньою інформацією, причиною смерті стало ускладнення від коронавірусної інфекції.

Провести покійного в останню путь прийшов і міський голова Львова Андрій Садовий.

Начальник Військово-медичного клінічного центру Західного регіону Іван Гайда помер у київському шпиталі на 59 році життя. Поховають відомого військового медика на Тернопільщині, на його Батьківщині.

Згодом президент Володимир Зеленський посмертно нагородив його орденом «За заслуги» ІІІ ступеня.

Фото Львівської міськради

Іван Гайда народився 7 грудня 1961 в с. Бариш на Тернопільщині. Був полковником медичної служби Збройних сил України, лікарем вищої категорії та начальником Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, що розташований у Львові.

Навчався в Івано-Франківському технічному училищі №1. Пізніше – на лікувальному факультеті Івано-Франківського медичного інституту та військово-медичному факультеті (Куйбишевський медичний інститут). Також мав ступінь магістра за спеціальністю «Державне управління».

У 2002–2010 роках був заступником начальника Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, опісля – начальником центру. У 2014 році йому присвоєно звання заслуженого працівника охорони здоров'я України. У 2015 році нагороджений орденом Данила Галицького.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук