Львівська бійка

Микола Рябчук, 11 травня 2011152957

Це, безумовно, спланована провокація, причому спланована не Януковичем, як стверджує дехто, а тою тіньовою владою в Україні, яка керується директивами із Москви (а ще ймовірніше - безпосередньо з Луб’янки) і яка вміло використовує Януковичеві комплекси та загальну малоосвіченість.

Об’єктивно він мусив би розуміти, що подібні речі ослаблюють його власний авторитет, авторитет тої влади і тої країни, яку він начебто очолює і об’єднує. Насамперед, як президент усієї країни, а не лише одного реґіону, він мусив би не допустити прийняття провокаторського закону про вивішування червоних прапорів, які для мільйонів українців є символом геноциду та окупації, моральним приниженням і символічним насильством. Для багатьох із нас ці прапори завжди були й будуть такими ж чужими й ворожими, як і прапори нацистські. А по-друге, президент мав цілком достатньо засобів і повноважень, щоб не допустити приїзду до Львова російських націоналістів з Одеси та Криму і проведення там провокаційного шабашу - всупереч судовій забороні. Якщо СБУ на чолі з Хорошковським уміє "працювати" лише з ректорами університетів та опозиційними журналістами, зате впритул не бачить провокацій російської аґентури, то це лиш підтверджує давнє припущення, що реально цією організацією керують не з Банкової, а зовсім з іншого місця - з того самого, що й "Родіною", "Русскім єдінством", а заразом і "Свободою" - принаймні в особі її тіньових "стратегів".

Події у Львові - це лиш дрібна частина загального кремлівського плану, спрямованого ось уже сім років на створення в Україні так званого "керованого хаосу". Я маю часто нагоду слухати за кордоном московських пропаґандистів - і дипломатичних, і (начебто) академічних. Усі вони мають щодо України два головних "месиджі": по-перше, Україна – це failed state, дисфункціональна держава, яка потребує протекторату, дбайливої опіки (вгадайте чиєї), бо інакше її неконтрольований розпад загрожує європейській безпеці. А по-друге, це штучне утворення, яке все одно мусить розпастися, бо немає насправді нічого, що єднало б усі ці різномовні, різнокультурні, різнозорієнтовані території.

9 травня ми зробили ще один крок у напрямку, окресленому московськими політтехнологами. Дурість одних і підлість інших упевнено посувають Україну в бік розпаду чи, ймовірніше, "ольстеризації". Там, у Північній Ірландії, нащадки колонізаторів (т.зв. "протестанти") вважають за конечне щороку марширувати зі своїми прапорами по католицьких кварталах, святкуючи історичну перемогу над ірландцями-аборигенами.

Тамтешнім аборигенам, як і тутешнім, це не подобається. Лишається ще тільки дочекатися в Україні появи місцевого варіанту ІРА.

Політ.ua

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія 57

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Харьковский Филин 16 травня 2011, 22:31

  Пост та комментарі свідчать - у Галичині не тільки грип але й паранойя поширюєтся воздушними струмами)які там політтехнолгоги ФСБ мсять проти вас агітвати - ви самі проти себе найкраща агітация:)

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Олександр 13 травня 2011, 10:11

  Славко. Заходив я на блог володимира павліва. Ви думаєте я прочитав щось нове? Та ці засовані ідеологічні штампи я уже чув сотню разів - від колєсніченка, затуліна, маркова, табачника, корнілова, ляк'янова, богословської, герман, царькова, симоненка, кілінкарова... Перечмсляти можна довго. Так що павлів банальний плагіатор. До того, куплений зовсім не дорого. Прикро, що замість того, щоб осудити провокаторів, які під захистом армії спецпризначення приїхали до Львова, ви тут усі займаєтеся самошмаганням (якщо ви несвідомі українці), або ж спланованою ідеологчною атакою (якщо ви співробітники ФСБ). Мені страшно за майбутнє моєї країни!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Олександр 13 травня 2011, 03:56

  Вас усіх розводять, як лохів. Я особисто знаю хлопців зі "Свободи". Жоден з них ніколи не піде на співпрацю ні з олігархами, ні з москалями. Москва і підконтрольна нею "українська" влада розігрують свободівську карту для того, щоб: перше, обезкровити БЮТ, тобто - перетягнути на бік "Свободи" їхні голоси; друге, щоб налякати східний лохоторат і згуртувати його навколо регіоналів, які, нібито, будуть боротися з проявами "фашизму" в Україні. А ви ведетеся на ці ФСБешні технології! Якби усі згуртувалися навколо "Свободи" і разом з ними виступили проти влади, то цей підлий режим упав би за кілька днів. Згадайте історію: московські окупанти і їхні місцеві підгавкувачі так само УПА обсирали...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук