Львівська фірма зробила подарунки усім працівникам інфекційної лікарні

СуспільствоС. Л., 15 травня24280
Львівська фірма зробила подарунки усім працівникам інфекційної лікарні
Подарунки отримали усі 250 працівників лікарні

У п’ятницю, 15 травня, понад двом сотням працівників Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні подарували горнята з написами «Дякуємо нашим героям за порятунок» та «Героям нашого часу 2020. Дякуємо за врятовані життя». Акцію організувала компанія «Еней», що виготовляє сувенірну продукцію.

«Питання про незахищеність медичних працівників, про покращення їх матеріального статусу потрібно піднімати і суспільство має міняти своє ставлення. Не можна стояти осторонь проблем, які виникають. Тому ми вирішили проявити увагу до людей, які зараз у найважчих умовах, які, не зважаючи на низькі зарплати та забезпечення, продовжують виконувати свій обов’язок. Їх потрібно підтримувати принаймні морально усім, хто це може», – розповів ZAXID.NET директор компанії «Еней» Ігор Вайданич.

Працівникам лікарні подарували горнята з написами «Дякуємо нашим героям за порятунок» та «Героям нашого часу 2020. Дякуємо за врятовані життя»

За його словами, перед тим, як виготовляти горнята, компанія звернулась до лікарні та отримали дані про кількість працівників. Тому подарунки отримали усі 250 працівників лікарні.

«Ми виготовили їх для кожного працівника, не залежно від того, на які посаді він працює: лікар, адміністративний працівник, санітар, технік… Усі працівники наражають себе на небезпеку і ми вирішили зробити їм такий подарунок», – додав Ігор Вайданич.

Нагадаємо, що з часу оголошення карантину в Україні чимало підприємств та бізнесменів долучились до закупівлі обладнання та засобів індивідуального захисту для медиків, що працюють з людьми, що мають підозру або ж інфіковані коронавірусом. Раніше ZAXID.NET уклав підбірку благодійних ініціатив, до яких можна долучитись у Львові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук