Львівська міськрада з другої спроби надала приміщення благодійній організації «Горіховий дім»

Перед сесією ЛМР депутатів закликали проголосувати за надання приміщення «Горіховому дому»

Львівська міська рада під час сесії 1 грудня надала благодійній організації, що допомагає жінкам у кризових ситуаціях, приміщення для роботи.

За надання «Горіховому дому» приміщень у будинку на вул. Личаківській, 90 під час сесії 1 грудня проголосувало 48 депутатів. Приміщення площею 149 м2 (підвал та перший поверх) благодійній організації дають в оренду на три роки.

Під час попередньої сесії ЛМР депутатам забракло чотири голоси для прийняття цього рішення. Цього ж разу, як заявив під час сесії міський голова Львова Андрій Садовий, на підтримку цієї організації надіслала лист УГКЦ. Окрім того за кілька днів до сесії у соцмережах розпочався флешмоб із проханням підтримати благодійну організацію.

Зазначимо, що «Горіховий дім» допомагає жінкам, які опинилися в складній ситуації.

«До нас потрапляли жінки, які потерпали від домашнього насилля і мусіли втекти із дому, часто із дітьми. До нас потрапляли жінки після ув’язнення, які вже не мали власного житла і не мали сімейних чи родинних зв’язків. До нас потрапляли особи похилого віку, які через різні махінації опинялись також на вулиці», – розповідав ZAXID.NET засновник благодійної організації «Горіховий дім» Юрій Лопатинський.

Організація має пекарню, у якій виготовляють печиво. Із доходів від продажу печива допомагають жінкам.

До цьго часу «Горіховий дім» шість років існував в орендованому приміщенні на вулиці Старознесенській при монастирі, однак місяць назад це приміщення продали.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук