Львівська суддя, яка закрила справу двічі затриманого п'яним лікаря, провалила професійний тест

СуспільствоНазарій Тузяк, 24 грудня 201845131
Мирослава Гулієва відома розглядами справ про нетверезе керування Юрія Токарєва та позову Василя Пісного до журналістів

Суддя Франківського райсуду Львова Мирослава Гулієва не склала іспит на відповідність займаній посаді, через що у Вищу раду правосуддя невдовзі внесуть подання про її звільнення. Про негативні результати перевірки львівської судді 22 грудня повідомила прес-служба Вищої кваліфікаційної комісії суддів України.

У повідомленні не вказані конкретні результати тестування Мирослави Гулієвої, однак зазначено, що вона є однією з 24 суддів, які під час оцінювання 21 грудня показали незадовільні результати. У рішенні Вищої кваліфікаційної комісії суддів навпроти прізвища львівської судді вказано лише «не відповідає займаній посаді/не складено іспит. Внести до ВРП подання з рекомендацією про звільнення з посади судді».

Відтак Мирославу Гулієву та інших 23 суддів навіть не допускатимуть до другого етапу оцінювання, під час якого відбуватимуться співбесіди і аналіз професійних досьє.

Зазначимо, що однією з резонансних справ, які розглядала Мирослава Гулієва, стала справа двічі затриманого нетверезим за кермом головного лікаря 6-ї поліклініки Львова Юрія Токарєва. Після кількох судових засідань, на які сам Юрій Токарєв не з'явився, Мирослава Гулієва закрила справу через закінчення терміну притягнення до відповідальності. У підсумку Юрій Токарєв уникнув позбавлення прав та штрафу в 10,2 тис. грн.

Також Мирослава Гулієва розглядала позов заступника начальника управління «К» Служби безпеки України Василя Пісного до журналістів антикорупційного видання «Наші гроші. Львів». У 2014 році, коли Пісний вперше намагався через суд видалити з сайтів статті про себе, Мирослава Гулієва ухвалила рішення про часткове задоволення позову, зобов'язавши журналістів спростувати три абзаци тексту. Однак під час розгляду в апеляції та касації цю справу направили на новий розгляд іншим суддею.

Мирослава Гулієва працює суддею Франківського райсуду Львова з 2008 року, до того часу вона була помічницею судді та голови цього ж суду.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук