Львівські трамваї №3, 8 та 11 не зупинятимуться на зупинці «вул. Шухевича»

Зупинку вирішили зняти в режимі експерименту через постійні затори на вул. І. Франка

Через дорожні затори на вулиці Івана Франка у Львові при русі трамваїв в бік центру «Львівелектротранс» в режимі експерименту вирішив тимчасово зняти зупинку «вул. Шухевича» для трамваїв маршрутів № 3, 8 та 11, кінцева яких на пл. Соборній.

За словами в.о. начальника служби диспетчеризації та організації руху Володимир Забавський, це рішення є вимушеним, інформує прес-служба Львівської міськради.

«На цій ділянці постійно спостерігаються простої трамваїв. Зупинка "вул. Шухевича" знаходиться у найвужчій частині вулиці Івана Франка і трамваї та автобуси там постійно блокують рух одне одного. Ми винесли на розгляд міської комісії з безпеки дорожнього руху пропозицію розвести автобусну і трамвайну зупинки, але воно не було вирішене. Оскільки відстань між зупинками "площа Соборна" та "вул. Шухевича" становить близько 50 м, значних незручностей для пасажирів не виникатиме», – пояснив Володимир Забавський.

З його слів, від пасажирів постійно надходили скарги на інтервал руху маршрутів № 3 і 8. А відхилення від графіків виникали через постійні затори на вулиці Івана Франка. Окрім незручностей для пасажирів, на кожній годині простою одного трамвайного вагона підприємство втрачає біля 175 грн, а на годині простою одного тролейбуса – 110 грн.

«Хвилини простою трамваїв складаються у години, тому через простої електротранспорту протягом року підприємство втрачає фактично мільйони гривень. І це велика проблема не тільки "Львівелектротрансу", але й усього міста. Тому на рівні міста потрібно запровадити комплекс заходів зі зміни організації дорожнього руху із трамвайним і тролейбусним рухом, щоб зменшити час простою електротранспорту, а значить підвищити ефективність його роботи», – зазначив Володимир Забавський.

Щодо трамваїв № 4, 5 і 9, то вони і далі зупинятимуться на зупинці «вул. Шухевича».

Нагадаємо, на початку грудня у Львові відновили трамвайний маршрут №3 (Аквапарк – площа Соборна), який не працював зі серпня.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук