Мешканці волинського села блокують демаркацію кордону з Білоруссю

Мешканці волинського села блокують демаркацію кордону з Білоруссю

Мешканці села Ветли Любешівського району Волинської області заблокували демаркаційні роботи на кордоні з Білоруссю. Про це йдеться у повідомленні Держприкордонслужби України.

«На їхню думку, делімітація українсько-білоруського державного кордону була проведена неправильно. У зв’язку з цим білоруська сторона в лютому 2016 року було змушена призупинити інженерні роботи», – сказано у повідомленні.

Проблемним став Жирівський канал, який на цій ділянці проходить уздовж кордону і відповідно до договору між країнами належить Білорусі. Однак місцеві жителі не дозволяють білоруським прикордонникам проводити інженерні роботи.

«Спроби пояснення місцевим жителям абсурдності таких демаршів поки результатів не дали. Зараз перевіряється інформація про те, що насправді причиною акцій місцевих жителів є не захист державних інтересів, а можлива для регіону потреба - брати з каналу воду для миття бурштину», – сказано в повідомленні.

Нагадаємо, в 2013 році завершився процес делімітації державного кордону з Білоруссю і почався процес демаркації українсько-білоруської ділянки державного кордону. Зараз 404 км кордону вже винесені на місцевість і визначені місця 977 прикордонних знаків. Білорусь встановила 512 прикордонних знаків.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук