Мін’юст запропонував замінити ув'язнення за незначні злочини громадськими роботами

На утримання одного в’язня на рік держава витрачає близько ₴50 тис.

У пенітенціарній системі змінять роботу служби пробації. Зокрема, людей за скоєння незначних злочинів зможуть залишати на волі для відбування покарання у вигляді громадських робіт чи штрафів, повідомив у студії Громадського заступник міністра юстиції України Денис Чернишов.

Як зазначається, відповідне покарання буде альтернативним до ув'язнення. «Людина, яка отримала вирок суду, може отримати альтернативне покарання до ув’язнення. Воно може полягати і в громадських роботах, це і штрафи і неможливість обіймання певних посад і так далі», - сказав заступник міністра.

«Дуже велика і складна місія буде у співробітників служби пробації. Вони повинні до моменту винесення вироку суду пропрацювати і зробити досудову доповідь, під час якої вони визначать ту певну суспільну небезпеку, яку об’єкт може нанести суспільству. І дати рекомендації, чи потрібно його ув’язнювати, чи його можна залишити на волі під наглядом офіцерів служби пробації», — сказав він.

Крім того Чернишов наголосив, що таким чином держава значно зекономить бюджетні кошти. За його словами, на утримання одного в’язня на рік держава витрачає близько ₴50 тисяч.

Також заступник міністра юстиції додав, що в рамках розбудови служби пробації було створено більше 3 тисяч робочих місць по всій Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук