Мер Львова вручив 45 сім’ям ордери на безкоштовні квартири

Ордери на квартири у будинку на вул. Б. Хмельницького, 230а отримали учасники АТО, люди з інвалідністю та багатодітні сім'ї

СуспільствоЮрій Герун, 17 вересня 2018, 13:27 1823 1

Ордери на квартири у будинку № 230а на вул. Б. Хмельницького отримали 45 сімей, серед яких — 18 учасників бойових дій в АТО. Ордери вручив міський голова Львова Андрій Садовий.

«Для мене велика честь від імені громади вручити ордери на помешкання, які кожна родина чекала дуже давно. В нас сьогодні тут є наші вояки, сім’ї наших вояків, які воювали і воюють, в нас сьогодні є багато сімей, де народилися трійні, багатодітні, в нас сьогодні є сім’ї, які мають дітей з обмеженими можливостями, люди, які працювали, працюють в МНС, наші рятівники. Сьогодні тут представлений весь Львів. І власне завдання міста — мати опіку над людьми», — зазначив Андрій Садовий, міський голова Львова.

Загалом ордери від 45 квартир отримали:

  • учасники бойових дій в АТО — 18 квартир;
  • багатодітні сім’ї (сім’ї, які виховують 5 і більше дітей, у тому числі: 2 квартири — для сімей, у складі яких є дитина з інвалідністю; 2 квартири — для сімей, які винаймають житло (відсутнє будь-яке житло у власності), проживають у гуртожитку та виховують 9 дітей; 8 квартир — для сімей, у яких народилась трійня і станом на 2010 рік один із батьків яких був зареєстрований у м. Львові) — 12 квартир;
  • сім’ї, в складі яких є 2 або 3 особи з інвалідністю — 3 квартири;
  • видатні спортсмени-параолімпійці (1 квартира — для спортсмена, який має право першочергового надання житла — особа з інвалідністю з дитинства (чемпіон світу та Європи з пара-карате); 1 квартира — для призера Паралімпійських ігор 2004 року з боротьби дзюдо (інвалідність по зору) — 2 квартири;
  • відселені з аварійних будинків — 7 квартир, та культових споруд — 2 квартири;
  • воїн УПА, реабілітований — 1 квартира;
  • учасники ліквідації аварії на ЧАЕС — 1 квартира;
  • сім’я, яка виховує дитину з інвалідністю — 1 квартира.
Усі фото прес-служби ЛМР

Нагадаємо, у п’ятницю, 14 вересня, виконавчий комітет Львівської міськради прийняв рішення про виділення квартир для учасників АТО у будинку на вул. Богдана Хмельницького.

«Для учасників АТО передбачено 18 квартир. Первинне рішення про розподіл цього житла приймав Центр надання послуг учасникам бойових дій», — сказала заступниця начальника управління житлового господарства Галина Мазур.

Між забудовником ТОВ «МС Імперіал» та Львівською міською радою було укладено угоду про примирення. ТОВ «МС Імперіал» передало місту 47 квартир загальною площею 2793,8 м2. Відтак на виконання мирової угоди (угода про примирення) від 26 травня 2017 року між ТОВ «МС Імперіал» та ЛМР, яка затверджена Господарським судом Львівської області, на квартири в будинку №230а на вул. Б. Хмельницького зареєстровано право комунальної власності за Львівською міською радою. Опісля було підписано акт про прийом від ТОВ «МС Імперіал» 47-ми квартир загальною площею 2793,8 м2, із них: 22 однокімнатні, 18 двокімнатних та 7 трикімнатних.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук