Міськрада затвердила стратегію озеленення Львова

СуспільствоІ.Р., 27 червня 20186881
Стратегія передбачає розвиток зелених зон

У середу, 27 червня, Львівська міськрада затвердила комплексну стратегію озеленення міста. За відповідну ухвалу під час засідання сесії проголосували 43 депутати.

Як зазначається у документі, загалом у Львові є 29 парків та лісопарків загальною площею близько 1230 га. Однак в останні роки відбулись зміни в зелених насадженнях міста, зокрема зросло навантаження на зелені зони.

Прийнята міськрадою стратегія передбачає забезпечення охорони та догляду за зеленими зонами, удосконалення планування й управління міськими, забезпечення моніторингу зелених зон та участі громадськості в опрацюванні «зеленої політики» міста, покращення якості життя мешканців та іміджу Львова як туристичного центру завдяки розвитку зелених зон.

Крім того, у стратегії передбачено формування нових природних ландшафтів серед житлової забудови; використання території парків для дозвілля, відпочинку, спортивних змагань, туризму та оздоровчих програм; створення розгалуженої системи «зеленого бізнесу»; розроблення, маркування та облаштування пішохідних, велосипедних і оздоровчо-спеціалізованих маршрутів у зелених зонах міста.

З повним текстом стратегії і планом заходів з її реалізації можна ознайомитись за посиланням.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук