Синод ПЦУ затвердив текст молитви від коронавірусу

Православна Церква України закликала парафіян дотримуватися рекомендацій влади

Синод ПЦУ затвердив текст молитви від коронавірусу
фото ПЦУ
Синод ПЦУ затвердив молитву від коронавірусу

Синод Православної церкви України затвердив загальний текст молитви на час пандемії Covid-19 і закликав парафіян дотримуватися рекомендацій органів влади, спрямованих на запобігання поширенню коронавірусу.

«Синод закликав єпископат, духовенство і паству з уважністю та розумінням поставитися до рекомендацій, рішень та заходів з боку держави і органів місцевого самоврядування й охорони здоров’я у зв’язку із запровадженням в Україні карантинних заходів через загрозу поширення коронавірусу та захворювання COVID-19. З цього приводу було затверджено відповідні Практичні настанови та загальний текст молитви у час згубної пошесті, з благословенням вживати й інші, передбачені церковною традицією молитви», – сказано в повідомленні Православної церкви України.

Текст молитви:

«Господи, Боже наш, багатий милосердям і милістю, що Своїм мудрим Провидінням керуєш нашим життям, вислухай нашу молитву, прийми покаяння за гріхи наші, припини пошесть згубну, яка спіткала нас, як Ти і раніше припиняв згубні пошесті серед людей. Милосердний Спасителю, захисти здоров’я тих, хто на Тебе уповає. Лікарю душ і тіл наших, дай одужання тим, що хворіють, і підведи їх з ложа недуги та страждань. Благослови, Господи, укріпи і захисти Своєю благодаттю усіх тих, хто з благодійністю і жертовністю піклується про хворих вдома чи в лікарнях. Визволи людей в нашому місті (селі, монастирі), в нашій країні і по всьому світу від пошесті згубної, від хвороб і страждань та навчи нас цінувати життя і здоров’я як Твої дари. Дай нам, Боже, Твій мир і наповни наші серця непохитною вірою в Твій захист, надією на Твою підтримку і любов’ю до Тебе і наших ближніх.

Твоє бо є, щоб милувати і спасати нас, Боже наш, і Тобі славу возсилаємо, Отцю, і Сину, і Святому Духу, нині і повсякчас і навіки віків. Амінь».

Нагадаємо, в Україні станом на вечір вівторка, 17 березня, зафіксовано дві смерті від коронавірусу. А загалом у світі від коронавірусної хвороби Covid-19 померли понад 7,1 тис. людей.

Читайте на ZAXID.NET детальну статистику коронавірусу в Україні.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук