На конференції Lviv Mobile Development Day покажуть розробку юного вундеркінда з Ужгорода
27 вересня у Львові відбудеться всеукраїнська конференція Lviv Mobile Development Day 2014, в рамках якої розробники мобільних додатків з різних куточків нашої країни ділитимуться досвідом розвитку бізнесових ініціатив у сфері мобільного девелопменту та особливостями розробки мобільних аплікацій. У рамках події планують продемонструвати 3D-принтер та мікроскоп з віддаленим керуванням, розробку юного закарпатського вундеркінда, фіналіста конкурсу наукових проектів серед молоді Google Science Fair 2014 Марка Дробнича.
Організатори щорічної конференції переконані, що їхня ініціатива є дуже потрібною, адже ринок мобільних додатків невпинно зростає. У Львові, як одному із найбільших центрів української ІТ – індустрії працюють сотні програмістів, багато з них створюють програми для мобільних телефонів, розповів ZAXID.NET організатор конференції, менеджер Lviv Startup Club Павло Сасс.
«Конференція має на меті згуртувати спільноту розробників мобайл – додатків для того аби ділитись досвідом та обговорювати перспективи розвитку ринку мобільних аплікацій та особливостей сучасних розробок, адже вимоги до мобільних телефонів у світі невпинно зростають, і вони давно вже не є предметами розкоші, а швидше незамінними помічниками людини», – розповів Павло.
З його слів, конференція ділитиметься на кілька потоків. На першому обговорюватимуть бізнес-стратегії з просування продуктів – мобільних додатків, другий вестимуть власне розробники мобільних аплікацій, де обговорюватимуть особливості програмування.
«На конференції досвідчені учасники розкажуть своїм колегам як правильно поширювати свої додатки, як заробляти на цьому гроші та бути корисними людям, також не оминуть увагою боротьбу за користувачів двох найбільших платформ для телефонів iOS від Apple та Android», – каже Павло Сасс.
Третій потік буде стосуватися поширеного нині явища, який має назву «Інтернет речей».
«У рамках цієї секції мова про такі пристрої як, наприклад, розумні розетки чи розумні годинники, можливо на цій секції будемо демонструвати як працює 3D-принтер та мікроскоп з віддаленим керуванням», – каже Павло.
Під час роботи у секціях очікують зустрічі із розробником мікроскопа з віддаленим управлінням, 13-річним Марком Дробничем із Ужгорода. Саме цей юний вундеркінд цього року став фіналістом конкурсу наукових проектів серед молоді Google Science Fair 2014. Його розробка - шкільний мікроскоп на віддаленому керуванні увійшов до списку 15 проектів - фіналістів одного із найпрестижніших наукових проектів від компанії Google.
Конференція розпочнеться о 10:00, у приміщенні Українського Католицького Університету за адресою вул. Хуторівка, 35 а. Детальніше про заходи, що відбуватимуться у рамках заходу можна прочитати на сторінці mdday.lviv.ua.