На квартирному обліку у Львові є 315 учасників АТО та 16 сімей загиблих

На сьогодні, 27 лютого, на квартирному обліку у Львівській міськраді та в списку учасників АТО перебуває 315 учасників АТО та 16 сімей загиблих учасників АТО – мешканців Львова. На чергове засідання громадської комісії з житлових питань при виконкомі виноситься 88 звернень учасників АТО про зарахування на квартирний облік у Львівській міськраді.

«Тобто на початок березня у нас буде 403 сім’ї учасників АТО, зарахованих на чергу. 16 сімей загиблих так і залишається», – розповіла заступник начальника управління житлового господарства, начальник відділу зарахування на облік, обліку, розподілу та відселення ЛМР Галина Мазур, передає прес-служба.

Підставою для внесення у список квартирної черги для учасників АТО мало би бути посвідчення учасника бойових дій в АТО. Сім’ї загиблих учасників мають такі посвідчення. А решта представляють довідки про те, що перебувають у зоні АТО. Це основна довідка, яка посвідчує їхню пільгу. Посвідчення, нехай і пізніше, але обов’язково треба доносити до чергової справи. «Тобто для учасників АТО місто спростило цей механізм, бо по-іншому до сьогодні в нас би цієї черги ще не було», – додала Галина Мазур.

«Ми зараз готуємо інформацію по набору квартир для «Рембуду», який виступає замовником будівництва. Дивимося за складом сім’ї, яка ставала на чергу, і готуємо набір дво-, трикімнатних квартир, щоб приблизно у квітні планувати, яке замовлення робити. Коли проект буде готовий, наступним питанням буде питання фінансування», – наголосила Галина Мазур.

Ознайомитися з переліком потрібних документів, аби стати на квартирний облік, можна на сайті Львівської міськради.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук