На Львівщині відкрили другу чергу реабілітаційно-спортивного центру для інвалідів

15 січня на території села Верхнє Турківського району на Львівщині відкрили другу чергу будівництва Західного реабілітаційно-спортивного центру.

Відкрито новий житловий корпус на 200 ліжкомісць, конференц-зал, їдальню, комплекс саун та пральню, інформує прес-служба Всеукраїнського громадського об’єднання «Національна Асамблея інвалідів України».

У будівлі є спеціально обладнані ліфти для людей з інвалідністю, усі україномовні написи дубльовані англійською мовою та шрифтом Брайля. Спортсмени тренуються на сучасному обладнанні.

На території центру збудована сучасна лижна траса та двокілометрова канатна дорога, які є одними з найкращих у Європі і відповідають всім вимогам для прийняття Кубку світу.

У рамках відкриття відбулося також нагородження переможців і призерів чемпіонату України з лижних гонок.

У планах – будівництво ще одного фізкультурно-спортивного центу з тренажерами та споруди біатлонного комплексу.

Довідка. Центр розташований на території села Верхнє Турківського району, знаходиться на відстані 2 км від залізничної станції Сянки (найбільш високогірна станція в Україні). База розглядається як один із перспективних об’єктів для реалізації стратегічного напрямку розвитку спортивної та туристичної інфраструктури області проекту «Олімпійська надія – 2022».

Центр розмістився на 189 га площі. Будівництво розпочали 2006 року та коштувало державі 160 млн. грн. Центр вводився в експлуатацію у дві черги. Першу чергу відкрили 21 січня 2010 року.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук