<

На Львівщині восьмеро ув’язнених зголосились писати ЗНО

Головні новини Львова за 09.06Віталій Кубліков, 9 червня 2015, 17:11 522 0

Сьогодні, 9 червня, ЗНО з української мови та літератури писали у виправних закладах Львівщини. Зовнішнє незалежне оцінювання засуджені складають за місцем відбування покарання. Загалом по області зголосилися взяти участь у тестуванні восьмеро заґратованих.

У 48-й львівській колонії цього року забажали взяти участь у ЗНО четверо ув`язнених абітурієнтів. Явка – стовідсоткова. Жодних відмінностей або навіть пільг для ув’язнених немає.

«Все так само. Всі моменти зберігаються як і для звичайних старшокласників. На уроках готувались. Писали переказ», – розповів директор вечірньої школи №17 Андрій Созанський.

Середню освіту, у свої майже 30 років, Микола здобув за ґратами. Це його не перша судимість. Але ЗНО для нього шанс почати життя з чистого аркуша на волі.

«Хотів поступити кудись. Бо до попадання в ці місця я просто не мав можливості і бажання вчитися. Є можливість – чому б не скористатись», – зазначив засуджений Микола Юфімов.

Підготуватися до тестів особливі абітурієнти мали можливість не гіршу, ніж по той бік паркану. Літератури в бібліотеці 48-ї виправної колонії не бракує – понад 5 тисяч книжок.

«Є література для 11 класу. 10-11 – мова, українська література. Підручники є повністю», – запевнив завідувач бібліотеки Євген Думчиков.

В’язні не перший рік мають право писати ЗНО. Та цьогоріч охочих скласти тести різко побільшало.

«Цього року українська мова і література є обов`язковою як державна підсумкова атестація. Це означає, що діти, які хочуть отримати атестат, повинні пройти ЗНО. Минулого року та позаминулого року в нас дорослих взагалі», – пояснив представник регіонального Центру оцінювання якості освіти Степан Хамуляк.

Усі, хто пройде тестування, зможуть також здобути освіту заочно або дистанційно. Документи можуть подати родичі або надіслати поштою.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук