На правах автора "якбитології"

Річарда Бейлі-Ленда в нас не знайшлося

БлогиДмитро Шурхало , 24 листопада 2015 166
Дмитро Шурхало
Журналіст, українська служба Радіо Свобода

Інші блоги автора

Українські військові повинні також професійно відбивати повітряну загрозу, як це зробили турецькі, - заявив секретар РНБО Олександр Турчинов.

Ремарка на правах автора "якбитології": а якби на початковому етапі окупації Криму серед українських військових знайшовся би безбашенний відчайдух, який би взяв ініціативу у власні руки і збив би російський літак чи пару вертольотів?.. (попервах російські війська на півострів перекидали здебільшого повітрям) упевнений, що київське начальство попервах би гнівно засудило його дії і пальцем не поворухнуло б, аби вивезти на материк. але потім - ближче до виборів - били би себе п'яткою в груди, розповідаючи, який цей чувак молодець. а якби сталося диво - і росіяни раптом згорнули операцію - то начальники переконували б, що саме завдяки їньому мудрому керівництву той чувак так вчинив.

p.s.: до речі, в "Острові Крим" Аксьонова точкою біфуркації стала поведінка "22-летнего лейтенанта Ричарда Бейли-Лэнда, сменного командира одной из башен главного калибра на линейном корабле "Ливерпуль": он был слегка с похмелья... офицерик заставил своих пушкарей остаться в башне; больше того, развернул башню в сторону наступающих колонн и открыл по ним залповый огонь"

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук