На вулиці Садовій у Львові люди живуть в аварійному будинку

Головні Новини за 17 жовтняЗореслава Кадикало, 17 жовтня 2014, 17:06 0

Мешканці 5-поверхівки на вул. Садовій, 25 у Львові нарікають на руйнування їхнього будинку. Звинувачують у цьому власника – облраду та балансоутримувача – ПП «Садова». Крім того, що будинок руйнується, він зовсім не готовий до зими.

«В нас нічого не готове до зими і ніхто на даний час нічого не робить, скільки ми звертаємось до ПП «Садова», просимо чимось допомогти, реакції нема. Люди самі стараються щось зробити, але це нереально самим все виконати», – обурюється мешканка будинку пані Надія.

Будинок понад два десятки років тому здали в експлуатацію як гуртожиток, і лише нещодавно він набув статусу житлового. Зараз балансоутримувач затіяв реконструкцію з надбудовою двох поверхів. Мешканці проти, адже будинок і так аварійний. До того ж за планом майбутньої реконструкції балансоутримувач заново прописав людей в неіснуючих квартирах. Мешканці тепер не можуть приватизувати навіть тих кімнат, у яких живуть десятки років.

«Ми хочемо приватизувати своє помешкання, але довідку форми №4 нам не дають на руки, бо зараз наш будинок вже не гуртожиток, а житловий будинок, в якому квартир немає. Таке замкнуте коло», – додала мешканка будинку пані Тереза.

Місто ж готове взяти будинок на баланс, але за умови, що власник подбає про припинення руйнації будинку. Адже місто не має фінансової можливості брати під опіку такі занедбані будівлі. «В нас заплановані збори з мешканцями, з представниками ПП «Садова» і з представниками міськради на 22 жовтня, це будуть загальні збори, які відбудуться в районній адміністрації, на якій побажав власник ПП «Садова» представити так званий проектний план, тобто показати саме візуалізацію цієї реконструкції. Також потрібно навести лад із прописками», – зазначила голова Залізничної районної адміністрації Ірина Гримак.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук