«Насамперед треба допомогти житлом сім’ям загиблих і важкопораненим в АТО», – мер Львова

СуспільствоОксана Руда, 21 квітня 20153700

У вівторок, 21 квітня, міський голова Львова Андрій Садовий провів у міській раді зустріч з родичами учасників АТО щодо питання виділення земельної ділянки під будівництво багатоповерхового будинку для учасників АТО та членів їхніх сімей.

Зокрема, мер запропонував у четвер на сесії проголосувати другу ухвалу, яка стосується цього питання. А також запевнив, що місто готове зарезервувати ще дві земельні ділянки на вул Під Голоском, які розташовані біля ділянки, що пропонується під будівництво будинку для учасників АТО, передає прес-служба Львівської міської ради.

«Ми хочемо максимально допомогти тим людям, які рятують Україну. Через своє серце ми пропустили усіх тих людей, які загинули на війні. 37 могил наших хлопців. Є їхні родини. Є сім’ї, які втратили годувальника. Наш обов’язок – допомогти, щоб діти були забезпечені. Також є люди, які зазнали травми. В міру наших можливостей ми повинні зробити гідний людський вчинок.

Ми одні з перших в Україні вийшли з ухвалою про будівництво. Думаю, ми проголосуємо і зможемо одразу розпочати роботи з підведення комунікацій», – зазначив міський голова Львова.

Також мер запевнив, що місто готове зарезервувати ще дві земельні ділянки на вул Під Голоском, які розташовані поруч ділянки, що пропонується під будівництво багатоповерхового будинку для учасників АТО та членів їхніх сімей.

«300 млн. грн. в бюджеті призначені для всієї України. І якщо ми і далі будемо так дебатувати, то для Львова не залишиться ні копійки. Тому що інші міста будуть звертатися і отримають свою частку. Ми вже загубили 3 місяці часу.

Цих 300 млн. на всю Україну передбачені в бюджеті на цей рік, і треба в цьому році скористатися. Я не знаю, скільки Львів зможе отримати, я не знаю розрахунки з міністерства. Але, насамперед, я як батько, як християнин маю християнський обов’язок допомогти сім’ям загиблих і важкопораненим. Бо вони, як правило, мовчать, вони не говорять багато. Тому що їхній біль занадто великий, щоб говорити. Я хочу, насамперед, їм дати можливість отримати житло. Я буду приймати рішення тільки згідно з чинним законодавством України, по-іншому нічого робити не буду», – наголосив Андрій Садовий.

За словами мера Львова, ухвалене на наступній сесії рішення дасть змогу розпочати роботу з інженерії і проектування.

«І ми можемо офіційно звернутися до держави за отриманням коштів, які передбачені в бюджеті. Це треба робити негайно, тому що ми губимо дорогоцінні дні. Поки триває цей процес ті дві ділянки, які пропонувались під аукціон, ми резервуємо, на аукціон не виставляємо», – додав Андрій Садовий. 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук