Наймолодший полонений український моряк домігся, щоб у СІЗО йому відключили «Русское радио»

У Андрія Ейдера після поранення важко згинається коліно і один осколок з ноги ще не витягнутий

СуспільствоАндрій Стець, 12 грудня 201811230

Адвокат Олександра Маркова повідомляє подробиці про стан пораненого українського моряка Андрія Ейдера – наймолодшого (18 років) з військовополонених. Також і член команди захисників українських військовополонених Марія Куракіна 12 грудня відвідала в «Матроської тиші» пораненого моряка Андрія Артеменка і розповіла про його стан. Про це повідомляє «Українська правда».

«Осколкове поранення ніг, кульгає... Приходить у себе, може пересуватися (і йому навіть не потрібні милиці, але кульгає) і виглядає досить бадьоро, не втрачає почуття гумору», – повідомила Маркова.

Правда, за словами адвокатки, у Ейдера важко згинається коліно і один осколок з ноги ще не витягнутий, але тримається він дуже гідно і мужньо, з гумором.

Маркова також повідомляє, що тюремники замінили Ейдеру на його прохання «Русское радио» на «Європу плюс».

«Після попередніх публікацій в ЗМІ з приводу радіо Андрій жартує і сподівається, що не зіпсував «Російському радіо» рейтинги», – пише адвокат.

«Ми продовжуємо працювати і сподіваємося, що незабаром стане менше військових, які змушені зустрічати Новий рік поза своїх сімей», – резюмує Маркова.

Адвокат Куракіна повідомляє також про відвідини моряка Андрія Артеменка.

«До нього приходила разом зі слідчим якась жінка, що представилася адвокатом, не назвавши своє прізвище. Помітила, що прізвище її занадто складна для сприйняття», – повідомила Куракіна та зазначила, що попередила свого підзахисного, як діяти в подібних ситуаціях.

Щодо стану здоров'я Артеменка, який разом з ще двома моряками Василем Сорокою та Андрієм Ейдером був поранений при обстрілі судна «Бердянськ», авдокатка повідомила, що в нього осколкові поранення в ліву руку, пальці, по тілу, окалина при вибуху потрапила в очі.

«Начебто бачить, але зір викликає мої побоювання. Можлива контузія. Зараз, почуває себе краще». - розповіла вона.

За словами Куракіної, Артеменко, як годиться військовому, тримається бадьоро, підтягнуто.

«Бойовий дух на підйомі, цікавиться новинами у справі. Андрій передає привіт своїм близьким-батькам, нареченій, просить передати, що все нормально, приймає призначені тюремними медиками препарати. Чекає на повернення додому, до рідних», – зазначила адвокатка, резюмуючи, що стан його здоров'я буде тримати під контролем.

Нагадаємо, напередодні військовополонені українські моряки розповіли, як отримали поранення під час атаки на Азові.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук