Новобудови «ЕКО-ДІМ» – енергоефективні

Суспільствореклама, 14 березня 2017, 14:25 462 2

Сучасні проекти та енергоефективні технології. Компанія «ЕКО-ДІМ» і далі дотримується цих вимог. Цього разу у новобудовах, які розпочали на вулицях Стрийській та Мечникова. В основі цих проектів – сертифіковані і теплозберігаючі матеріали. На попит впливає і вдале місце розташування.

«Попит звичайно є, тому що це є райони, де добре розвинена інфраструктура, зручно добиратися. І також тут є дитячі заклади», – зазначила менеджер агентства нерухомості «ЕКО-ДІМ» Вікторія.

Для ощадного споживання ресурсів у помешканнях встановлюють не лише енергоефективні вікна, а й двофункційні котли. Прилади обліку є у кожній квартирі.

«Клієнт має можливість заощаджувати до 50% електроенергії за рахунок використання багатозонного лічильника у нічний час. Зокрема ці будинки, які ми споруджуємо цього року, а також здали минулого, є адаптовані до такого обліку електроенергії», – пояснила менеджер агентства нерухомості «ЕКО-ДІМ» Вікторія.

Що ж до новинок, то цьогоріч «ЕКО-ДІМ» пропонує економні квартири у другій черзі на вулиці Величковського. А от на Стуса завершать увесь житловий комплекс. Про усі пропозиції детальніше можна дізнатись в офісах продажів та на сайті компанії.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук