Обладміністрація придбає житло трьом військовослужбовцям Львівщини

СуспільствоІрина Знась, 26 листопада 20140

Для трьох військовослужбовців Львівщини придбають житло за кошти резервного фонду державного бюджету нижчого рівня. Йдеться про закупівлю житла для сім’ї загиблого військовослужбовця Логина М.Р., а також військовослужбовців, які отримали пошкодження хребта або втратили кінцівки, капітанів Тітаренка С.В. та Щерби Т.О.

Відповідне розпорядження за підписом т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Юрія Турянського опубліковано на сайті ЛОДА.

Житло придбають відповідно до постанови Кабінету міністрів України «Деякі питання забезпечення житлом військовослужбовців та їх сімей».

Зокрема, на закупівлю житла для забезпечення сім’ї солдата Логина М. Р., який загинув під Зеленопіллям, Яворівській РДА з резервного фонду державного бюджету нижчого рівня виділено 214,5 тис. грн. Також Бродівська РДА повинна придбати житло для капітана Тітаренка С. В. на суму 214,5 тис. грн., а Самбірська РДА отримає 311,03 тис. грн. для закупівлі житла для капітана Щерби Т. О.

У свою чергу управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів ЛОДА має погодити та подати на затвердження голові облдержадміністрації у тижневий термін перелік витрат, пов’язаних із здійсненням заходів щодо закупівлі житла, та здійснити контроль за проведенням закупівлі.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук