Перший щорічний форум новобудов стартував на «Арені-Львів»

Суспільствопромоція, 22 вересня 2017, 09:00 624 1

Нова локація, спеціальні пропозиції, кращі забудовники і все в одному місці. Організатори, незалежні агенти з нерухомості кажуть, чи не вперше вдалося зібрати ключових гравців будівельного бізнесу на одному майданчику.

«Це, напевно, вперше в історії Західної України зібралося 24 забудовники і також супутні компанії. Така площадка допомагає людині в один день, в одному місці оцінити всю пропозицію ринку і зробити правильний вибір», зазначив засновник компанії PRO Novobudovy та PRO Development Віталій Рижак.

Вже в перший день роботи форуму якісної нерухомості чимало гостей вже пригляділи для себе оптимальний варіант. Ціна-якість, дозвільні документи, терміни здачі місце розташування відповіді на ці та інші питання тут і зараз без мандрів центрами продажів по місту.


«Фактично за дві години можна визначитись із забудовником, вибрати оптимальне планування і виїхати на об'єкт, щоб глянути на розташування. Не треба витрачати купу часу на пошук», сказав гість Форуму новобудов Роман.

Якісний рівень забудов Львова за останні роки став на голову вище, визнають експерти. Йдеться як про якість забудови та архітектури, так і креативні планувальні рішення.

«Якщо два роки тому такий смішний жарт в народі ходив «Нет ума, строй дома», то зараз насправді трохи це вирівнялося. І я бачу дуже багато цікавих макетів. Не просто коробок з поверхами, а дійсно класичних моделей, які дають абсолютно нові і якісні характеристики для життя», розповів Юліан Чаплінський, головний архітектор Львова.

Перший щорічний форум новобудов діє на території «Арени-Львів» до 22 вересня включно.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук