Петро Порошенко підписав закон про участь України у дослідницьких програмах Євратом

СуспільствоАндрій Стець, 13 жовтня 20161790

Президент Петро Порошенко підписав закон України «Про ратифікацію Угоди між Урядом України та Європейським співтовариством з атомної енергії про наукове і технологічне співробітництво і асоційовану участь України в Програмі наукових досліджень і навчання Євратом (2014-2018)». Про це повідомляє прес-служба голови держави.

«Вступ угоди в силу забезпечить інтеграцію України в європейське наукове співтовариство, посилить міжнародне науково-технічне співробітництво в галузі ядерної енергетики», – йдеться в повідомленні.

У прес-службі також зазначили, що асоційована участь України в Програмі наукових досліджень і навчання Євратом (2014-2018) зробить можливим залучення українських науково-дослідних установ і організацій, університетів, вітчизняних вчених до провідних європейських дослідницьких і тренувальних програм.

Нагадаємо, що 22 вересня Верховна Рада України ратифікувала угоду між українським урядом та Європейським співтовариством з атомної енергії про наукове і технологічне співробітництво і асоційовану участь України в програмі наукових досліджень і навчання Євратом (2014-2018). Відповідний законопроект №0109 в цілому підтримали 255 народних депутатів.

 

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук