Петро Порошенко позбавив голів місцевих держадміністрацій статусу держслужбовців

Президент підписав закон про скасування конкурсів на посади голів місцевих держадміністрацій

СуспільствоОлег Костюк, 13 листопада6740
Документ передбачає скасування конкурсів на посади голів місцевих адміністрацій

Президент України Петро Порошенко підписав закон про виведення голів місцевих держадміністрацій і їхніх заступників із категорії держслужбовців.

«13.11.2017 повернуто з підписом від президента», – йдеться на сайті парламенту в інформаційній картці законопроекту.

Цей документ передбачає скасування конкурсів на посади голів місцевих адміністрацій. Їх буде призначати президент за поданням Кабміну.

Керівники центральних органів виконавчої влади, які не входять до складу уряду, а також їх заступники призначаються і звільняються з посади Кабміном.

Крім того, голови місцевих держадміністрацій, їх перші заступники і заступники втратять статус держслужбовців. Також головам місцевих держадміністрацій дозволяється займатися політичною діяльністю.

Нагадаємо, що 9 листопада Верховна Рада ухвалила закон «Про внесення змін до деяких законів України щодо окремих питань проходження державної служби» (№7126), яким вивела посади голів місцевих держадміністрацій і їхніх заступників із категорій посад держслужби.

За прийняття відповідного законопроекту в цілому проголосували 234 депутати з фракцій Блок Петра Порошенка та «Народний фронт». Водночас представники «Самопомочі», «Батьківщини» і «Опозиційного блоку» не підтримали законопроект.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук