<

Питання і відповіді

На сьогоднішній день ВР відіграє роль структури яка лобіює інтереси сил, що оплатили вибори партій

БлогиБорислав Береза , 28 листопада 2014 65
Борислав Береза
Народний депутат

Інші блоги автора

Мене сьогодні запитали яким я бачу наш парламент в перспективі. Я відповів, що Верховна Рада повинна відігравати важливу стабілізуючу роль, як ініціатор соціально-економічний і політичних реформ.

Саме в стінах Верховної Ради повинні обговорюватися всі можливі альтернативи і точки зору. Там вислуховуються різні думки і порівнюються аргументи конкуруючих сторін, відбувається досягнення компромісу і його юридичне оформлення у вигляді прийнятих законів. Парламент згодом і контролює виконання намічених реформ. Навіть у тому випадку, якщо ініціатором і виконавцем реформ є уряд України, все одно останнє не може обійтися без вищого законодавчого органу.

Але на сьогоднішній день ВР відіграє роль структури яка лобіює інтереси сил, що оплатили вибори партій. Чому? Та тому, що більшість людей прийшли в парламент робити по-іншому не представляє і не вміє жити. Саме зміна у даній ситуації і є першочерговим завданням для молодих депутатів, які пройшли в перший раз. Стануть вони реформаторами або загрузнуть у болоті традицій ми всі побачимо в найближчі 2-3 місяці.

За себе впевнений. Для мене це справа принципу! А ось, як поведуть себе ті, хто буде зав'язаний партійної та фракційної зобов'язаннями я не знаю. Час покаже.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук