Понад 150 країн світу домовилися скоротити викиди парникових газів

СвітАндрій Стець, 15 жовтня 20162090
Понад 150 країн світу домовилися скоротити викиди парникових газів
фото Reuters
Понад 150 країн світу домовились зменшити використання промислових гідрофторвуглецевих газів

Представники понад 150 країн світу 15 жовтня на зустрічі в Руанді домовилися скоротити використання гідрофторвуглецевих сполук - сильних парникових газів, що використовуються у холодильних установках і кондиціонерах. Про це пише Reuters.

Угода включає в себе дві найбільші економіки світу – Сполучені Штати і Китай, – і розділяє країни на три групи з різними термінами зменшення використання промислових гідрофторвуглецевих газів, що може бути в 10 тис. разів потужнішим, ніж вуглекислий газ в якості парникового газу.

За умовами угоди, розвинені країни, до яких належить більшість європейських країн і США, зобов'язані скоротити використання газів поступово, починаючи з 10% до 2019 року, і досягнути 85% до 2036.

До слова, 4 листопада 2016 року має набути чинності Паризька угода по клімату, що покликана замінити Кіотський протокол, дія якого закінчується 2020 року. Новий документ уже ратифікувала необхідна кількість країн: на їхню частку припадає понад 56% загальносвітового обсягу викидів парникових газів в атмосферу.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук