Порада ванільним нардепам

Купіть квиток у звичайному купе потяга, і поїдьте подивитися, як живуть люди

Марина Данилюк-Ярмолаєва
Журналіст, письменниця

Інші блоги автора

Мене дивує ванільність і і мімішнішність окремих народних депутатів. Ар'єв, Войціцька, Червакова, хто там ще виклав чеки з їдлом у парламентській столові?

Я працюю в парламенті уже шість років, ніколи там не було цін по 15 гривень. Але з прилавків у бухветі змітають, як креветки, так і червоний бурячок. Ще більше мене кумарять народні депутати, яким нема чим корисним зайнятись у парламенті.

Є чудова ідея. Купіть квиток у звичайному купе потяга, і поїдьте подивитися, як живуть люди, де ціни в депутатських столовах -- пятисоте питання на повістці дня. Вам там поскаржаться і на закупівельні ціни на молоко, і страх перед близьким сусідством з російським окупантом, і про неможливість оформити українське свідоцтво про народження дитини в Криму за останній рік. І як батьки і діти тягнуть через буферну зону на Чонгарі м'ясо і яйця родичам у Крим, щоб ті не умерели передчасно в Росії з голоду.

Мені дуже соромно за ванільність народних обранців після побаченого і почутого під час цьогорічних травневих на півдні України.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук