Порошенко підтримав намір Генштабу створити доктрину взаємодії між силовими структурами

Президент України Петро Порошенко підтримує ініціативу Генштабу щодо розроблення Доктрини застосування Збройних Сил, інших військових формувань і правоохоронних органів під час оборони держави.

Про це він заявив на зустрічі з командирами Збройних Сил середньої військової ланки управління у Національному університеті оборони України ім. І.Черняховського, повідомляє Укрінформ.

«Хочу зупинитися на ще одній проблемі. Це – недостатній рівень взаємодії під час спільного застосування військових підрозділів Збройних сил із підрозділами інших військових формувань і правоохоронних органів. Знаючи про цю проблему, я підтримую ініціативу Генерального штабу щодо розроблення Доктрини застосування Збройних Сил, інших військових формувань і правоохоронних органів під час оборони держави, яка визначить єдині принципи і положення діяльності суб’єктів сил оборони, у тому числі з питань планування, підготовки, управління та їх забезпечення під час виконання завдань», – сказав Порошенко.

Він висловив переконання, що з набуттям чинності цього документа нарешті завершиться епоха «перетягування канатів» між різними силовими структурами, «і ми перейдемо до їх узгодженого застосування та дій».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук