Порошенко пояснив, чому не хоче введення воєнного стану в Україні

Президент України Петро Порошенко виступив проти введення воєнного стану в Україні.

Про це він заявив у вівторок, 22 липня, під час зустрічі з представниками депутатських фракцій та груп, інформує прес-служба президента.

«Закликаючи владу до ухвалення рішення про введення воєнного стану, народні депутати мають усвідомлювати наслідки для країни такого рішення. Сьогодні навіть одне необережне слово здатне потягнути за собою великі наслідки», – наголосив він.

За його словами, Україна вже перебуває у стані бойових дій і має обороняти свою територію, а для цього необхідна боєздатна армія та відповідне її забезпечення, що неможливо під час воєнного стану.

«У воєнному стані заборонено постачання зброї, продукції подвійного призначення, а нам треба виграти війну», – заявив Порошенко.

Також він звернув увагу на те, що під час воєнного стану стає неможливою підтримка держави міжнародними фінансовими інституціями.

«Країнам у стані війни МВФ не дає грошей. Про це ніхто не думає, коли ставить сьогодні питання про воєнний стан. Під час воєнних дій захищена законом не лише сторона, яка зазнала агресії, а й країна-агресор. Воєнний стан – це ситуація, коли є протилежна сторона. І та сторона, з якою ми воюємо, має відповідні права. Її можуть підтримувати, в тому числі й інші держави, вона захищена міжнародним правом», – повідомив український лідер.

Порошенко додав, що українська влада сконцентрувала зусилля на визнанні світом так званих «Луганської і Донецької народних республік»  терористичними організаціями.

«Ми наполегливо працюємо над тим, щоби всі, хто сьогодні вбиває українських солдат і українських цивільних, були визнані терористами, а фінансова чи будь-яка інша допомога терористам – злочином проти людства», – наголосив президент.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук