Порошенко просить українського представника в Контактній групі прискорити звільнення заручників

Напередодні зустрічі тристоронньої контактної групи з мирного врегулювання ситуації на Донбасі президент України провів розширену нараду з представником України у контактній групі та учасниками від України в її робочих підгрупах.

Як повідомляє прес-служба Глави держави, Порошенко наголосив на необхідності неухильного виконання усіх пунктів Мінських домовленостей та важливості активнішого залучення представників моніторингової місії ОБСЄ до забезпечення режиму повного припинення вогню та контролю за відведенням важкого озброєння на усій лінії зіткнення.

Особливу увагу він звернув на необхідності активізації процесу звільнення українських заручників, які перебувають в полоні бойовиків.

«Пояснення відсутності прогресу у звільнені українських заручників – не існує», - наголосив президент.

Серед іншого, на нараді йшлося про посилення координації з міжнародними організаціями задля полегшення потрапляння гуманітарної допомоги на Донбас з дотриманням всіх міжнародних процедур та більш активне залучення представників Міжнародної організації Червоного Хреста, Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ та Бюро демократичних інститутів та прав людини.

Глава держави також наголосив на важливості відновлення контролю за українсько-російською ділянкою кордону для унеможливлення потрапляння на українську територію терористів, зброї, наркотиків, контрабандної та контрафактної продукції.

В нараді взяли участь також керівники силових відомств.

В той же час у повідомленні не вказано, про якого саме представника гуманітарної підгрупи йдеться, адже до неї входять Ірина Геращенко та Віктор Медведчук.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук