Порошенко розповів, скільки з військового бюджету потрібно виділити на оборону

СуспільствоАндрій Стець, 13 вересня 20162970
Загальна цифра фінансування складає 129 млрд грн

Президент Петро Порошенко вважає, що держбюджет-2017 має предбачати видатки на оборону та безпеку у розмірі 5% ВВП.

«Ключова позиція, яку ми маємо забезпечити цим проектом державного бюджету – 5% ВВП мають бути зафіксовані на видатки оборони і безпеки», – наголосив він на засіданні Ради національної безпеки і оброни України.

«Цього року я буду більш уважно дивитись на виконання ще одного рішення Ради національної безпеки і оброни – щоб 3% з цих 5% були спрямовані виключно на оборону. Хочу наголосити на тому, що загальна цифра фінансування складає 129 млрд грн», – додав він.

Голова держави наголосив, що процес будівництва нових Збройних сил - є і залишається першим пріоритетом. За словами президента, так само пріоритетом є фінансування Міністерства внутрішніх справ разом з Національною поліцією, Національної гвардії.

«Ми маємо виправити перекоси щодо фінансування Державної прикордонної служби. Ми маємо збільшити фінансування Служби безпеки України, яка має відповідати на ризики зростання терористичних загроз», – сказав Порошенко.

Він також попросив керівників силових відомств підготувати пропозиції щодо фінансування підрозділів. Порошенко вказав на пріоритетність збільшення фінансування зовнішньополітичного відомства.

«Оскільки питання звільнення окупованої частини на сході нашої держави і Криму має відбуватись політико-дипломатичним шляхом я пропоную, щоб це було враховано при збільшені фінансування Міністерства закордонних справ. Бо наші дипломати – це така сама зброя, як і штурмові, десантні, танкові, артилеристські, ракетні і інші бригади Збройних Сил», – сказав він.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук