Петро Порошенко схвалив перерахунок грошового забезпечення сім'ям полонених

СуспільствоАндрій Стець, 28 вересня 20161540
Президент України Петро Порошенко

Президент України Петро Порошенко підписав законопроект №4878 «Про внесення змін до статті 9 Закону України «Про соціальний і правовий захист військовослужбовців та членів їх сімей» (щодо забезпечення рівності прав військовослужбовців на грошове забезпечення)». Про це свідчить інформація на сторінці закону на сайті Верховної Ради. Останній етап проходження документа - повернуто з підписом від президента.

Документом встановлюються правові підстави для проведення перерахунку грошового забезпечення сім'ям тих військовослужбовців Збройних сил України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та правоохоронних органів, які були захоплені в полон або стали заручниками на території проведення АТО під час бойових дій з незаконними збройними формуваннями.

Зокрема, передбачається, що за військовослужбовцями, захопленими в полон або заручниками, а також інтернованими в нейтральних державах або безвісти зниклими, зберігаються виплати в розмірі посадового окладу за останнім місцем служби, окладу за військовим званням, надбавки за вислугу років, інших щомісячних додаткових видів грошового забезпечення постійного характеру і інші види грошового забезпечення з урахуванням зміни вислуги років та норм грошового забезпечення.

Сім'ям зазначених військових щомісяця виплачується грошове забезпечення, в тому числі додаткові та інші види грошового забезпечення, в порядку і в розмірах, що встановлюються Кабінетом міністрів України.

Порядок і умови перерахунку розміру грошового забезпечення, в тому числі додаткового та інших видів грошового забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України, інших військових формувань та правоохоронних органів встановлюються урядом.

Закон набирає чинності з дня, наступного за днем його опублікування. Дія закону поширюється на правовідносини, які виникли до набрання ним чинності.

Нагадаємо, на початку вересня Верховна Рада підтримала за основу та в цілому законопроект №4878. За документ проголосували 237 нардепів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук