Порошенко затвердив програму співпраці України з НАТО на цей рік

Президент Петро Порошенко своїм указом затвердив річну національну програму співробітництва Україна – НАТО на 2016 рік. Вона має забезпечити скоординований комплексний розвиток співробітництва України з Організацією Північноатлантичного договору за всіма напрямами взаємодії держави з Альянсом.

Як повідомила прес-служба президента, документ визначає загальні політичні цілі партнерства України з НАТО та напрями взаємодії з Організацією у сфері міжнародної безпеки (міжнародні операції з підтримання миру, боротьба з тероризмом, контроль над озброєннями, екологічна безпека). Окрім цього програма відображає ключові кроки у процесі здійснення політичних, економічних та соціальних реформ в країні, основні елементи політики у сфері національної безпеки і оборони.

Річна національна програма співробітництва Україна – НАТО також визначає цілі, завдання і практичні заходи з реформування сектору безпеки і оборони та підвищення рівня обороноздатності України, які реалізовуватимуться у взаємодії з НАТО визначеними виконавцями – центральними органами виконавчої влади.

Кабінету міністрів України доручено забезпечити координацію діяльності центральних органів виконавчої влади з виконання Річної національної програми. До 10 січня наступного року центральні органи виконавчої влади, за участю інших держорганів, залучених до програми, повинні до 10 січня прозвітувати перед урядом про її виконання.

Крім того, низці органів влади, зокрема – Міністерству інформаційної політики і Держкомтелерадіо доручено інформувати громадськість про результати її виконання.

Указ набирає чинності з дня його опублікування.

Повний текст програми можна прочитати тут.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук