Львівські сироти отримали дев’ять квартир за рахунок міського бюджету

Ще дві квартири для сиріт мерія придбала спільно з ЛОДА

9 дітей, позбавлених батьківського піклування, отримали власне помешкання у Львові. 18 січня міський голова Львова урочисто вручив ордери на помешкання.

За інформацією управління житлового господарства Львівської міськради, 8 однокімнатних та 1 двокімнатну квартири загальною площею 356,4 кв. м придбали за програмою співфінансування з опікунами. Вартість придбаних квартир становить 5,7 млн грн (з них кошти міста – 67%, кошти фізичних осіб – 33%).

Також дві квартири для дітей-сиріт придбали за програмою співфінансування з ОДА (кошти ОДА – майже 400 тис. грн, кошти міста – 1,2 млн грн).

фото прес-служби ЛМР

Для порівняння, у 2017 році таких квартир було дві за співфінансування з опікунами та одна – за співфінансування ОДА. У 2016 році – 4 та 5 квартир відповідно.

Додамо, що за міською цільовою програмою дітям-сиротам у 2018 році відремонтували 6 квартир.

За інформацією міськради, станом на січень 2019 року у списку для позачергового надання житла у Львівській міській раді перебуває 213 дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, та громадян, які до досягнення ними повноліття мали такий статус.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук