Прихильниця EX.UA закликає до DDoS-атак на ZAXID.NET

Інтернет-видання ZAXID.NET, 2 лютого 2012248115

У соціальній мережі Facebook з’явилася інформація про заклик до DDoS-атак видання ZAXID.NET .

Зокрема, учасниця групи «Спасибі меру Садовому за те що пішки..» у Facebook 1 лютого висловилася, що існує ідея «у світлі останніх подій з EX.UA пінгувати сайт Захід.нет, допоки він не впаде».

Як видно з обговорення, пропозиція знайшла прихильників.

У секторі громадських зв’язків ГУ МВС України у Львівській області повідомили ZAXID.NET, що розслідують такі дії, у разі їх вчинення, працівники управління з боротьби з кіберзлочинністю та торгівлею людьми.

Інспектор Сектору зв’язків із громадськістю ГУ МВС України у Львівській області Галина Лемішко поінформувала, що за такі дії передбачена кримінальна відповідальність за ст. 361 «Незаконне втручання в роботу електронно-обчислювальних машин (комп'ютерів), систем та комп’ютерних мереж» Кримінального кодексу України.

Так «незаконне втручання в роботу автоматизованих електронно-обчислювальних машин, їх систем чи комп'ютерних мереж, що призвело до перекручення чи знищення комп'ютерної інформації або носіїв такої інформації… караються штрафом до 70 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, або виправними роботами на строк до 2 років, або обмеженням волі на той самий строк».

Тим часом «ті самі дії, якщо вони заподіяли істотну шкоду або вчинені повторно чи за попередньою змовою групою осіб, караються обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на строк від 3 до 5 років».

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія 15

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
 • Савчук Тарас 3 лютого 2012, 16:55

  "учасниця групи «Спасибі меру Садовому за те що пішки..» у Facebook 1 лютого висловилася, що існує ідея «у світлі останніх подій з EX.UA пінгувати сайт Захід.нет, допоки він не впаде».

  ...пропозиція знайшла прихильників.

  ГУ МВС України у Львівській області повідомили ZAXID.NET, що розслідують такі дії, у разі їх вчинення.

  ті самі дії, якщо вони заподіяли істотну шкоду або вчинені повторно чи за попередньою змовою групою осіб, караються обмеженням волі на строк до 5 років або позбавленням волі на строк від 3 до 5 років"

  Не знав що Захід.net на таке здатен. Захищатись погрозами позбавлення волі - звернутись до МВС щоб людину посадили на 5років! за пінгування сайту, за заклик до пінгування???

  Був кращої думки про цей ресурс.

  Захід.нет звісно має право захищатись. Але як? Запхати людину до тюрьми за заклики?

  Нескладно уявити чим розплачуватимуться з МВС за оперативність і виконання прохання - зіллють всю інформацію про відвідувачів чи просто рекламуватимуть МВС.

  Журналістам Захід.нет варто відвідати тюрьми чи послухати розповіді, подивитись відео що таке значить сидіти в тюрьмі. Може тоді дійде що їх звернення до МВС рівнозначно замовленню катування людини після якого настає інвалідність або смерть.

  Безжальні балакуни...

  Не бояться що вернеться бумерангом до них? Як реагувати людям коли журналістів і редакторів захід.нет саджатимуть за заклики чи нанесення шкоди ділової репутації підприємства, організаціям, установам, образи національних меншин, честі і гідності публічних осіб, до повалення існуючого ладу в країні.

  Кричать: проламай йому кригу під ногами, самі стоячи повністю на тій самій щей тоншій...

  Геть з закладок Захід.нет на деякий час!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • xlestatx 3 лютого 2012, 14:27

  Мда. Наївні люди. Від того, що ви будете "пінгувати" сервер ефекту буде дуже мало. Добре, що хі "хакери" не знають або не оприлюднюють реальних методів, бо те що є зараз, просто схоже на шкільну самодіяльність, та не несе кратичної загрози. За допомогою "пінгів" завалити сервіс можна тільки у випадку, якщо тих, хто пробує "атакувати" дійсно багато (тисячі)... Ну, або якщо той, кого атакують розмістив свій сайт в себе вдома на ПК, а не в датацентрі із нормальними каналами зв"язку...

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Людмила Янукович 3 лютого 2012, 14:07

  Дорогие друзья, я из интернета, я могу сказать, что там происходит. Там просто фейсбуковый шабаш!

  Значит, стоят ноутбуки рядами – все везде американское! От! И горы айпедов яблочных. И это на фоне ластэфэма буржуйского. От такое от!

  Это просто... Это кошмар! И хочу вам сказать, шо эти ноутбуки не простые, а наколотые.

  Люди нажимают

  Пуск –> Выполнить –> ping -l 1400 -t -f zaxid.net

  Сделали – нажали еще. От! И она тянется и тянется – рука!

  відповісти цитувати поскаржитись

 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Набридло вводити код – увійдіть через профіль у соцмережі
  Оновити
 • Більше коментарів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук