Призначено директора Львівської обласної психлікарні «Заклад»

Цю лікарню обласні депутати раніше хотіли реорганізувати, однак безуспішно

Призначено директора Львівської обласної психлікарні «Заклад»
фото ЛОР
Юрій Шипов очолюватиме лікарню упродовж наступних п'яти років

Львівська облрада призначила директором Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад» Юрія Шипова. Відповідне рішення депутати ухвалили на сесії у четвер, 4 червня.

«Призначити Шипова Юрія Олександровича директором комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» строком на п'ять років з 09.06.2020», – йдеться у рішенні.

Під час обговорення на сесії окремі депутати висловили застереження щодо Юрія Шипова, який восени минулого року, коли обласна влада мала намір реорганізувати цю лікарню, був у рядах активістів, які протестували проти такого рішення. Зокрема, голова медичної комісії Ігор Ковальчук та голова облради Олександр Ганущин висловили сумніви у тому, що лікарня зможе успішно функціонувати на другому етапі медичної реформи, коли лікарні фінансуються з НСЗУ.

Спершу для призначення директора лікарні забракло кількох голосів, однак депутати повернулися до цього питання і пітримали його з другої спроби.

41-річний Юрій Шипов – стоматолог за освітою. Двічі був депутатом Миколаївської райради, на сьогодні депутат Тростянецької ОТГ. Деякий час виконував обов’язки директора Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад».

Нагадаємо, восени 2019 року обласні чиновники і депутати розглядали питання реорганізації психіатричної служби області. Планувалося об'єднати дві психіатричні лікарні - Львівську обласну психіатричну лікарню «Заклад», що у с. Заклад Миколаївського району, та Львівську обласну клінічну психіатричну лікарню, що на вул. Кульпарківській, 95 у Львові.

Цим же рішенням планувалося змінили місце реєстрації Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні з вул. Кульпарківської, 95 у Львові на вул. Січинського 1-б у с. Заклад Миколаївського району. Тобто, податки мали йти не у бюджет Львова, де фактично розміщена лікарня, а у Тростянецьку громаду, у складі якої є село Заклад.

Ініціатива про реорганізацію викликала протести працівників лікарні «Заклад» і в результаті для прийняття такого рішення забракло голосів депутатів.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук