Про партії

Жодної реально демократичної сили, буржуйської, орієнтованої на міського жителя, на людей західних поглядів та з західною освітою

БлогиАндрій Кокотюха , 13 жовтня 2015 168
Андрій Кокотюха
письменник

Інші блоги автора

Я не експерт. Я ніхто. Скорпіон хіба. Але і собі - про партії. Отже, кажуть - нема партій як таких. Це правда. Проте дві всі ж є. Не смійтеся, але це Свобода (соціал-націоналісти) і Батьківщина (соціалісти, тільки в профіль). Тобто, обидві партії з більш-менш стабільною історією, але з явно вираженою соціалістичною, пролетарською складовою. Що таке соціалізм у країні пролетаріату, який переміг, не всі ще забули.

Натомість жодної реально демократичної сили, буржуйської, орієнтованої на міського жителя, на людей західних поглядів та з західною освітою. На тих, хто зараз вчить іноземні мови, аж гай шумить. На тих, хто тягне свій бізнес із останніх сил і ні хера не хоче від держави, крім законів, котрі б захищали. Більшість тих, хто називає себе партіями, по суті своїй соціалісти. Ми вам дамо. Ми вам зробимо. Ми вам полижемо і посмокчемо. А "Ми не будемо вам заважати" нема в жодному слогані.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук