Проект збільшення врожаїв від студентів УКУ переміг на конкурсі у Канаді

За допомогою планшета фермери зможуть моніторити поля

СуспільствоМар'яна Вербовська, 30 листопада 20177940
Проект збільшення врожаїв від студентів УКУ переміг на конкурсі у Канаді
Система аналізує та візуалізує дані з сільськогосподарських дронів і сповіщає фермера про небезпеки

Команда студентів магістерської програми з наук про дані (MS in Computer Science with specialization in Data Science) Українського католицького університету перемогла у фіналі міжнародного конкурсу 2017 Queen's International Innovation Challenge, що відбувся в Торонто. Про це інформує прес-служба УКУ.

Переможці отримали нагоду представити свій проект на міжнародній арені та грошову винагороду сумою $20 тис. До команди «Seat & Eat» увійшли Борис Ольшанецький, Маркіян Костів, Орест Купин, Олег Підгірняк.

Команда магістрантів УКУ «Seat & Eat» розробила проект «Crop Saver: застосування штучного інтелекту для визначення хвороб рослин» («Crop Saver: AI for Plant Disease Recognition»). Завдяки переможному проекту можна виявити захворювання посівів на ранніх стадіях.

Прототип платформи

«Ми розробили платформу, яка збирає, аналізує та візуалізує дані з сільськогосподарських дронів. Над першим прототипом цієї платформи та презентацією працювали майже місяць», - розповів Орест Купин, магістрант програми з наук про дані.

За словами Ореста Купина, дрон облітатиме поле, розпізнаватиме, що частина рослин уражена, та надсилатиме дані на планшет. Фермер одразу бачите рекомендації як вирішити цю проблему, може змоделювати прогнозовані наслідки поширення хвороби та втрати.

У фіналі змагання взяли участь 9 країн: Австралія, Англія, Бразилія, Індія, Канада, Португалія, США, Угорщина та Україна.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук