Пропаганда у Росії абсолютно самодостатня

Не має жодних перспектив сідати за один стіл переговорів з такими неадекватними людьми

БлогиІгор Луценко , 9 вересня 2015 170
Ігор Луценко
народний депутат

Інші блоги автора

Історія з Яценюком та його чеченською кампанією не смішна, а дуже сумна. Зловісна і моторошна, як мені тут правильно підказують. Вдумайтесь, про це заявляє не який-небудь штатний клоун типу Жириновського. Це говорить Слідчий комітет – головний слідчий орган РФ, у нас найближчі аналоги це Генпрокуратура чи Антикорупційне бюро. Що це значить?

1. Угоди з Росією не мають жодного сенсу. Не має жодних перспектив сідати за один стіл переговорів з такими неадекватними людьми, у котрих Яценюк є офіційним чеченським головорізом. Така країна буде брехати, не рахуючись з мінімальною адекватністю цієї брехні. (А чи є їй що втрачати? Боїнг збито, Крим захоплено.) Слова нічого не значать, угоди – пусті папірці, ніхто їх виконувати без жорсткого примусу не буде. «Думка Росії» - оксюморон, яка там можлива думка?

2. Слова «картинка для Москви» не мають жодного сенсу. Москва сама буде творити собі будь-які, на голову не налазячі, картинки. У той момент, коли потрібно. Пропаганда у Росії абсолютно самодостатня, вона давно сказилася, зірвалася з ланцюга і летить по своїм власним, не пов’язаним з реальністю, законам. Нагадаю, у 2008 році, на виправдання вторгнення у Грузію, росіяни придумали 2000 убитих у Цхинвалі. Це тоді вони ще розминалися. А зараз - невже ви думаєте, що не знайдуть при потребі 200 000 убитих, щоб виправдати перед власним населенням масштабне збройне вторгнення і тактичні ядерні удари?

3. Росія ідеологічно та пропагандистськи готова напасти у будь-який момент. Те, чи нападе вона, чи ні, визначається не приводами, а співвідношенням військових сил. Тобто – станом їхнього і нашого війська, можливості наших союзників встигнути надати нам допомогу тощо. Власне, проблеми у російських військових – одна з причин, чого нас іще не завоювали. Лише готовність усієї країни, усіх громадян до рішучої відсічі може нас захистити.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук