Прощавай чи... До побачення, Майдане!!!

БлогиЮрій Шведа , 8 серпня 2014 133
Юрій Шведа
Політолог

Отже терпінню влади щодо Майдану в центрі революційної столиці сьогодні таки прийшов кінець!

У кращих традиціях "папєрєдніків" із застосуванням грубої сили центральну частину Києва таки звільнили!

Те що нинішній Майдан перетворився у злу карикатуру на його первісну організацію - абсолютно зрозуміло! Те, що у нинішньому вигляді його непоступливі мешканці лише дискредитують студентську революцію та її учасників - не викликає жодного сумніву. Зробивши свою справу - він повинен був припинити своє існування. Однак саме ТАКЕ припинення його існування - викликає неабияку тривогу!!!

Колись А. Граф писав: "Аби здійснювати розумну і правильну політику, недостатньо знати людей - треба їх любити!" Взимку, влада Януковича розганяючи мирні протести студентів, відверто демонструвала всьому суспільству свою патологічну ненависть до них!

Розгін нинішнього Майдану навряд чи зумовлений ненавистю, але й у ньому важко відшукати не те що любов, а хоча б розуміння! Влада так і не зрозуміла, що з суспільством (яким би воно не виглядало потворним в її очах) не можна розмовляти з позиції сили!!!

Прикро, але нова влада так і не намагалася розв'язати цю проблему цивілізовано та демократично, шляхом переговорів та компромісів, по-новому!

Особливо дивною виглядає рішучість влади щодо майданівців на фоні "круглих столів" та численних мирних ініціатив із неприкритими ворогами України (сепаратистами та колаборантами)!!! Схоже на те, що нинішня влада остаточно не вилікувалася від хвороби, яка смертельно уразила попередню!!!

Будемо ж надіятися, що це лише хвороба росту!!!

Тому без суму (і з надією на швидке видужання) говорю: ПРОЩАВАЙ МАЙДАНЕ!!!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук