Проти програми

І кілька слів про совість нардепів

БлогиБорислав Береза , 11 грудня 2014 62
Борислав Береза
Народний депутат

Інші блоги автора

Проголосував проти програми кабміну з багатьох причин. Відсутність децентралізації, відсутність механізмів очищення судів, мовчання про очищення МВС і прокуратури, відсутні багато терміни і відповідальні за виконання.

Формулювання "до 5% на армію і правоохоронців" вразила. А скільки саме на армію? 2,5%, 1,5% або 1%? Необхідно задекларувати 5% на армію у зв'язку з війною з РФ.

І звичайно дивує позиція народних депутатів які в кулуарах різко і негативно відгукувалися про програму Кабміну, озвучували те, що за таку програму голосувати не можна, але в момент голосування або взагалі не голосували або утрималися. Я звичайно розумію, що це корпоративна етика, небажання дратувати керівників фракцій і Кабміну, а так само все подібне заважає голосувати по совісті, але панове народні обранці нас вибрали для того, щоб ми рішення приймали самі і діяли по совісті і по закону. А якщо вам незручно піти проти думки своїх керівників, але ви легко йдете проти своєї совісті і свого слова, то і в нардепах вам робити нічого!

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук