Псевдопацифістам

Ми хочемо миру, але здатися сьогодні - це значить отримати катастрофу на десятиліття

БлогиЄвген Іхельзон , 29 січня 2015 154
Євген Іхельзон
журналіст, блогер

Інші блоги автора

Дехто вже зрозумів, як стати зіркою російських ЗМІ. Закликати Порошенко зупинити мобілізацію, звинуватити українську армію у військових злочинах, волати до слов'янського братерства. Давайте, входіть в історію, російські підручники напишуть про вас нашою кров'ю.

Я в три рази більше пацифіст, ніж Коцаба, клянуся. Я буддист і навряд чи візьму в руки зброю. Смерть кожної людини викликає в мені біль. Мої родичі щодня можуть загинути, в тому числі і від вогню української армії. Але немає нічого підлішого, ніж закликати слабшого, що знаходиться в глухій обороні здатися і поступитися сильнішому. Чим перекреслювати надії цілої країни на майбутнє.

Ми хочемо миру, але здатися сьогодні - це значить отримати катастрофу на десятиліття. Ми не хочемо перемоги і не хочемо влаштовувало геноцид в Донбасі, ми хочемо домовлятися на основі справедливості і міжнародних норм. Слідуючи логіці псевдопаціфістов, ми повинні платити викуп терористам з ІГІЛ, які відрізають голови журналістам і просто мирним громадянам. Уряд Японії не пішов на переговори з терористами, заручникам відрізали голови, але терористи не отримали мільйони, за допомогою яких вони вбили б тисячі людей. Таке рішення, не універсальне, але реалістичне. Тому Україна буде стояти там, де проходить лінія фронту зараз, щоб уникнути ще більшого горя і жертв. Ми знаємо, хто смикає за ниточки і хто терорист номер 1 в нашому випадку. І поки немає ніякої надії, що з ним можна домовитися.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Інші блоги автора

powered by lun.ua
Пропозиції партнерів

Дискусія

Для того, щоб залишити коментар, необхідно увійти
Загрузка...
Останні новини
Залиште відгук